acil destek
Bizi Arayın

Güven Veren Hizmetin Adı

Uzman Ekip, Profesyonel Hizmet
Kamera Sistemleri

Ev, Ofis, İş yeri ve tüm ortak alanlarda kullanacağınız profesyonel kameralar ile içiniz rahat artık.

Alarm Sitemleri

Ev, Ofis, İş yeri ve tüm ortak alanlarda güvenliğiniz için alarm sistemlerinden faydalanın.

Bilgi Güvenliği

Ofis ve İş Alanlarınızın verileri bizim ile güvende siz isteyin biz sunum yapalım.

Apartman Kamera Sistemleri


Apartmanlarda ve müstakil evlerde güvenliği sağlayabilmek amacı ile birbirinden farklı güvenlik sistemleri geliştiriliyor. İleri teknoloji ile üretilmiş olan kamera sistemleri, yaşadığınız semtlerde sizlere üstün koruma sağlıyor. Evlerinizin ve ofislerinizin etrafına yerleştirebileceğiniz kameralar, sizleri kötü niyetli kişilere karşı koruyor. Apartmanlarda kullanım için ideal olan kamera sistemleri, 7/24 olarak çekim yapmaya devam ediyor. Apartman kamera sistemleri, binanın tüm etrafına döşeyebileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemleri kapı giriş çıkışlarına, otopark bölümüne ve bahçe kısmına yerleştirebilirsiniz. Böylece meydana gelebilecek tüm olumsuz durumları kontrol altına alabilirsiniz. Kameralar, gece ve gündüz olmak üzere her daim net görüntüler sunmaya devam eder. Gece görüşü özelliği sayesinde en karanlık ortamda bile belirginlik elde edebilirsiniz. Kamera sistemlerinizi apartmanın etrafına yerleştirerek evin önüne park ettiğiniz araçlarınızın da durumlarını kontrol edebilirsiniz. Üstün güvenlik hizmeti sunan apartman kamera sistemleri fiyatları, ürünün teknik özelliklerine ve kamera sayısına bağlı olarak değişim gösterir. Kale’nin sunduğu uygun fiyat skalası ile kamera sistemlerine kolayca sahip olabilir ve uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece evinizin ve ofisinizin huzurunu koruyarak yaşam alanlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Apartman Kamera Sistemi Nasıl Kurulur?
Güvenlikli olmayan apartmanlarda güvenliği en üst seviyeye taşıyabilmek için kullanacağınız kamera sistemleri, huzursuzluk oluşturabilecek durumlara karşı önlem almak için kullanılır. Apartmanın dış mekanlarında bulunan kör noktalara ve sık kullanılan yerlere yerleştireceğiniz kameralar, sizleri kötü niyetli girişimlere karşı korumak amacı ile geliştirilmiştir. Apartman kamera sistemi, binanın iç kısmına da yerleştirilebilir. Böylece dairelerin önünde neler olup bittiğini de kayıt altına alabilirsiniz. Kameralar, sürekli olarak kayıt yapmaya devam ederek sizleri güvence altına alır. Sistemlerde bulunan bazı ekstra özellikler, sizlere üstün koruma sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Dedektörler ve sensörler sayesinde oluşabilecek problemlerin önüne kolayca geçebilirsiniz. Kale, yıllardır devam eden güvenlik hizmetini en üst kalitede sunmaya devam ediyor. Ergonomik tasarımları ile dikkat çeken kamera sistemleri internet desteklidir. Böylece kameralara Wi-fi destekli diğer cihazlardan kolayca bağlanabilir ve görüntüleri izlemeye devam edebilirsiniz. Bir tarihte veya saatteki giriş çıkışları kontrol edebilmeniz amacı ile kameralar görüntüleri kayda alır. Apartman güvenlik kamerası, geniş bir görüş açısını sizlere sunar. Bu ürünler, oldukça basit bir kurulum aşamasına sahiptir. Kale ekibinin desteği ile birlikte kameralarınızı gerekli alanlara yerleştirerek sisteme giriş yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Apartman Kamera Sistemi Nasıl İzlenir?
Güvenlik kameraları, binaların iç kısımlarına ve dış kısımlarına yerleştirilebilen cihazlardır. Görüntüleri takip altına alan bu ürünler, hırsızlar için de caydırıcı bir özelliğe sahiptir. Kameralar geniş görüş açıları sayesinde evinizin etrafında olup bitenleri görebilmenize imkan tanır. Dilediğiniz alana yakınlaştırma yapabilir ve yüz tanımlaması, plaka takibi gibi durumları kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem can hem de mal güvenliğinizi koruma altına alarak huzur dolu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Apartman güvenlik sistemleri içerisinde yer alan kameralar, internet bağlantısı desteği ile çalışır. Bu ürünleri, belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve parola ile birlikte mobil cihazlarınızdan giriş yaparak takip altına alabilirsiniz. Dilerseniz canlı olarak görüntüleri izleyebilir veya kaydolmuş görüntülere erişebilirsiniz. Kamera sistemleri üzerinde yapacağınız ayarlamaları telefonunuzdan yapabilir ve ürünü tek dokunuşla rahatça kullanabilirsiniz. Apartman güvenlik kamera sistemleri, rahat bir yönetime sahiptir. Kameraların alanlarına göre isimler verebilir ve alanları kendinize uygun olacak şekilde takip edebilirsiniz. Üstün güvenlik oluşturan kameralar ile apartman güvenliğini her bir daire ve ofis için gerçekleştirebilirsiniz. Kale, apartmanın içinde de dışında da güvenliğinizi sağlamanıza yardımcı olur.
about Image
15

. YIL

500+ Müşteri

Uzman Ekip, Profesyonel Hizmetin Adresi...

Sektörde Hep 1 Adım Öndeyiz.

Sürekli gelişme anlayışıyla, bilgi ve teknolojimizle, ürün ve hizmetimizi, değişen toplumun değişen beklentilerine uygun hale getirmek, Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak ve sunduğumuz yaratıcı hizmet ve çözümlerle başarılarını desteklemek, Çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı eksiksiz olarak yerine getirmek, Tedarikçilerimizle uzun süreli ve değer katan ilişkiler kurmaktır.

Prestij

Değerlerimiz, bilgimiz ve çalışanlarımızla; toplumun, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlayarak lider bir firma olmaktır..

7/24

7/24 Ulaşılabilir olmak ve Uzman ekip ile 1 adım hep öndeyiz.

GO TRİBORD